WAUDOG Friend

Статьи WAUDOG


Чому собаки гризуть речі

Чому собака гризе речі? Впевнені що з цією проблемою хоча б раз стикався кожен власник собаки. Кожне щеня проходить етап, коли він знайомиться зі світом, пробуючи його «на зуб». Дуже важливо в цей пе..

Відучуємо собаку гризти речі

Завдання господаря - донести собаці, що можна, а що не можна їй гризти. Інстинктивно щеня не має цих знань. Спочатку він вважає, що йому можна гризти абсолютно все. Порада 1. Почніть з «зачистки» тер..

Іграшки для цуценя

З появою цуценя в будинку, так хочеться дати йому все найкраще. Крім корму, засобів для догляду і ліків, необхідно подбати, щоб у цуценяти були цікаві іграшки, які допоможуть йому правильно розвиватис..

Застуда у собак

Зараз багато власників собак стикаються з проблемою застуди у собак ГРВІ (Гостра респіраторна вірусна інфекція) або як ми ще звикли ГРЗ (гостре респіраторне захворювання). Ми звикли називати це просто..

Вибір породи собак

Протягом століть собак виводили спеціально для певних цілей: одних - як сторожів або пастухів, інших - для полювання, третіх - просто тому, що вони мило виглядали і були хорошими компаньйонами. З'явил..

Від диких предків до одомашнення

Якщо вам коли-небудь приходило в голову, що ескімоські лайки (маламути) і німецькі вівчарки дуже схожі на вовків, то ви були недалеко від істини. Незважаючи на суперечливі думки з приводу того, де і я..

Як справлятися зі спекою

Літо - улюблена пора як людей, так і для чотирилапих друзів! Адже саме влітку можна проводити цілий день на свіжому повітрі, грати з ранку і до пізнього вечора, купатися, веселитися і просто відпочива..

Як привчити собаку до намордника

Під час прогулянки виникає безліч психологічних моментів, які позначаються на поведінці тварини. Тому до намордника, як і до повідця і нашийника собаку потрібно привчати поступово і без примусу. Намо..

Австралійський хілер - потужна і моторна робоча собака

Був виведений австралійський хілер в XIX столітті для пасіння великої рогатої худоби на великих ранчо. Їх власникам потрібна була собака, яка могла самостійно охороняти і пасти величезні стада, але в ..

Як годувати цуценя

З щенячого віку собаку потрібно привчати до того, щоб вона правильно їла. Це дуже важливо, оскільки згодом тільки завдяки виробленій звичці приймати корм можна буде визначити, відмовляється собака від..

Соціальна система собак

Загальновизнано, що поведінка домашньої собаки відрізняється від поведінки вовка. Вовки живуть групами, часто складаються з подружніх пар і їх вовченят. Альфа-пара (домінантна) стверджує свою домінуюч..

Процес одомашнення вовків

З плином часу вовки, які жили неподалік від людей, ставали більш дружелюбними. І люди і вовки відкрили взаємовигідність вільного партнерства, яке поступово ставало все більш і більш тісним і завершило..

Кругла рулетка

Унікальна ергономічна кругла рулетка WAUDOG повністю змінить ваше уявлення про комфортний вигул домашнього вихованця! Завдяки інноваційному запатентованому дизайну, центр ва..

Навіщо потрібна куртка собакам

Одяг для собак - найкорисніший атрибут в арсеналі засобів по догляду за нашими домашніми вихованцями. Якщо ще буквально недавно в жилетках, костюмчиках і комбінезонах ходили в основному маленькі, деко..

Матеріал COLLARTEX

Багато хто задається питанням з чого ж зроблена амуніція WAUDOG Waterproof. Ця серія виконана з інноваційного матеріалу COLLARTEX. Його основними перевагами є міцність, м'якість і стійкість до впливу ..

Cерія WATERPROOF

Водовідштовхувальний нашийник відмінно підійде собакам мисливцям, мандрівникам і рятувальникам. Він дуже легко одягається і регулюється по довжині. Нашийники даної серії для собак поєднують в собі ..

Вибір необхідних товaр для собaкі

Перед тим, як в будинку з'явиться щеня, вам обов'язково варто подбати про його комфорт і дістати потрібні речі. Кілька корисних порад з цієї статті допоможуть вам не тільки заощадити кошти, але і вико..

Кожній чи собаці потрібен намордник?

Якщо вам здається, що намордник є не обов'язковим аксесуарам, то розгляньмо в яких ситуаціях його наявність є обов'язковою. Намордник необхідний при: - перевезення в транспорті - коли ви вирушили..

Як вигулювати собаку взимку?

З настанням зими собачникам необхідно враховувати особливості даної пори при вигулі та утриманні собаки. Прогулянки на вулиці. Рекомендуємо гуляти частіше, але скоротити час прогулянок. Тривалість..

Як дресирувати собаку?

Якщо ви вирішили, що саме час взятися за дресування собаки, то це хороше рішення. Адже тренування допомагають розкрити весь потенціал собаки, також це веселе проведення часу, котре зблизить вас з вихо..