Безкоштовна доставка від 500
WAUDOG Friend

Статьи WAUDOG


Шлейка для собак

Шлейка для собак - це дуже важливий аксесуар, значення якого не варто недооцінювати. Вона завжди повинна бути високої якості, так як від цього залежить здоров'я, а іноді і життя чотириногого. Звичайно..

Старість у собак

Коли у наших улюблених собак настає старість, всі процеси в організмі тварини сповільнюються. Погіршується пам'ять, знижується здатність до навчання, зір, слух і нюх вже стають не такими тонкими. У со..

Асортимент нашийників від WAUDOG

Нашийник - один з найбільш важливих елементів амуніції, необхідних для утримання собаки. Правильно підібраний матеріал, дизайн, стиль і розмір нашийника роблять краще і легше життя як собаки, так і вл..

Чому собаки гризуть речі

Чому собака гризе речі? Впевнені що з цією проблемою хоча б раз стикався кожен власник собаки. Кожне щеня проходить етап, коли він знайомиться зі світом, пробуючи його «на зуб». Дуже важливо в цей пе..

Відучуємо собаку гризти речі

Завдання господаря - донести собаці, що можна, а що не можна їй гризти. Інстинктивно щеня не має цих знань. Спочатку він вважає, що йому можна гризти абсолютно все. Порада 1. Почніть з «зачистки» тер..

Іграшки для цуценя

З появою цуценя в будинку, так хочеться дати йому все найкраще. Крім корму, засобів для догляду і ліків, необхідно подбати, щоб у цуценяти були цікаві іграшки, які допоможуть йому правильно розвиватис..

Застуда у собак

Зараз багато власників собак стикаються з проблемою застуди у собак ГРВІ (Гостра респіраторна вірусна інфекція) або як ми ще звикли ГРЗ (гостре респіраторне захворювання). Ми звикли називати це просто..

Вибір породи собак

Протягом століть собак виводили спеціально для певних цілей: одних - як сторожів або пастухів, інших - для полювання, третіх - просто тому, що вони мило виглядали і були хорошими компаньйонами. З'явил..

Від диких предків до одомашнення

Якщо вам коли-небудь приходило в голову, що ескімоські лайки (маламути) і німецькі вівчарки дуже схожі на вовків, то ви були недалеко від істини. Незважаючи на суперечливі думки з приводу того, де і я..

Як справлятися зі спекою

Літо - улюблена пора як людей, так і для чотирилапих друзів! Адже саме влітку можна проводити цілий день на свіжому повітрі, грати з ранку і до пізнього вечора, купатися, веселитися і просто відпочива..

Як привчити собаку до намордника

Під час прогулянки виникає безліч психологічних моментів, які позначаються на поведінці тварини. Тому до намордника, як і до повідця і нашийника собаку потрібно привчати поступово і без примусу. Намо..

Австралійський хілер - потужна і моторна робоча собака

Був виведений австралійський хілер в XIX столітті для пасіння великої рогатої худоби на великих ранчо. Їх власникам потрібна була собака, яка могла самостійно охороняти і пасти величезні стада, але в ..

Як годувати цуценя

З щенячого віку собаку потрібно привчати до того, щоб вона правильно їла. Це дуже важливо, оскільки згодом тільки завдяки виробленій звичці приймати корм можна буде визначити, відмовляється собака від..

Соціальна система собак

Загальновизнано, що поведінка домашньої собаки відрізняється від поведінки вовка. Вовки живуть групами, часто складаються з подружніх пар і їх вовченят. Альфа-пара (домінантна) стверджує свою домінуюч..

Процес одомашнення вовків

З плином часу вовки, які жили неподалік від людей, ставали більш дружелюбними. І люди і вовки відкрили взаємовигідність вільного партнерства, яке поступово ставало все більш і більш тісним і завершило..

Кругла рулетка

Унікальна ергономічна кругла рулетка WAUDOG повністю змінить ваше уявлення про комфортний вигул домашнього вихованця! Завдяки інноваційному запатентованому дизайну, центр ва..

Навіщо потрібна куртка собакам

Одяг для собак - найкорисніший атрибут в арсеналі засобів по догляду за нашими домашніми вихованцями. Якщо ще буквально недавно в жилетках, костюмчиках і комбінезонах ходили в основному маленькі, деко..

Матеріал COLLARTEX

Багато хто задається питанням з чого ж зроблена амуніція WAUDOG Waterproof. Ця серія виконана з інноваційного матеріалу COLLARTEX. Його основними перевагами є міцність, м'якість і стійкість до впливу ..

Cерія WATERPROOF

Водовідштовхувальний нашийник відмінно підійде собакам мисливцям, мандрівникам і рятувальникам. Він дуже легко одягається і регулюється по довжині. Нашийники даної серії для собак поєднують в собі ..

Вибір необхідних товaр для собaкі

Перед тим, як в будинку з'явиться щеня, вам обов'язково варто подбати про його комфорт і дістати потрібні речі. Кілька корисних порад з цієї статті допоможуть вам не тільки заощадити кошти, але і вико..