Гарантія. Повернення товару та платежів

Повернення товару


Ми прагнемо підняти рівень сервісу на якомога вищий рівень.

Тому пропонуємо одні з кращих умов повернення товару.

Якщо вам з якоїсь причини не сподобався або не підійшов товар, ви можете його повернути протягом 30 днів з моменту отримання товару абсолютно безкоштовно. Вартість зворотної пересилки перевізником "Нова пошта" ми беремо на себе.

Умови повернення: товар не використовувався, збережено його товарний вид, без пошкоджень, в повному комплекті, в заводській упаковці (якщо така була при поставці).

Якщо вартість товару, що повертається нижче ціни безкоштовної доставки, то ви оплачуєте доставку по тарифам перевізника. Протягом трьох робочих днів після отримання товару ми повернемо вам гроші.

Звертаємо вашу увагу, що товари з гравіюванням та персоналізацією поверненню не підлягають.


Повернення платежів


Повернення грошей надається тільки за придбаний товар.

Запросити повернення грошей можна тільки протягом 14 днів після первинного продажу. Повернення коштів здійснюється за вирахуванням комісії платіжних систем.

При платежах карткою VISA і MasterCard гроші повертаються на ту ж карту з якої був здійснений платіж. Після того, як ми повернемо платіж гроші з'являються на карті протягом 3-х банківських днів. Такий тип повернення доступний тільки протягом 14 днів після оплати.


Заміна товару


Ми розуміємо, що іноді куплений товар може не відповідати вашим очікуванням. Не хвилюйтеся, ви маєте можливість обміняти його на інший. Для цього у вас є 30 днів з моменту покупки.


Зверніть увагу, що ви оплачуєте вартість повернення товару, а ми - доставку нового.
Важливо! Безкоштовна доставка при обміні товару пропонується лише один раз для кожного замовлення. Якщо товар, обмінений на інший, також вам не підійде, вартість його доставки при обміні чи поверненні обчислюється за тарифами перевізника.


Ваші дії, якщо ви вирішили повернути товар:

  1. Зателефонуйте на будь-який наш номер або зв'яжіться з нами через чат.
  2. Повідомте про бажання повернути товар або замінити на інший.
  3. Після узгодження з менеджером, відправте товар перевізником "Нова пошта" на зазначений менеджером склад.
  4. Протягом трьох робочих днів після отримання відправленого вами товару, ми повернемо вам гроші або відправимо заміну.

Звертаємо вашу увагу, що товари з гравіюванням та персоналізацією заміні не підлягають.


Гарантія на товар


На весь товар поширюється гарантія виробника, зазначена в гарантійному талоні. Якщо раптом з товаром щось не так, не соромлячись, негайно зв'яжіться з нами і в найкоротші терміни ми постараємося вирішити проблему.

Втратили гарантійний талон? Не проблема! Ми знаємо хто і коли купував у нас який товар.

Будьте впевнені, що купуючи у нас, ви захищені від фінансових втрат. У разі виникнення позаштатних ситуацій, ми докладемо всіх зусиль для зведення незручностей до мінімуму.